Kovové
 reklamní
  předměty

    na zakázku
Drobečková navigace

Úvod > Služby

Práce a služby na zakázku:

 

Lisařské práce:

Pro výrobky, které vznikají lisováním, máme vlastní zakázkovou lisovnu, na které jsme schopni zpracovat zakázky i mimo vlastní výrobu a to dle zadané zakázkové dokumentace. Naše lisovna je vybavena excentrickými lisy do 63 tun. Samozřejmostí jsou menší třecí, ruční a nožní lisy pro komplexní výrobu. V případě, že máte jakýkoliv požadavek na externí lisařské práce, neváhejte se na nás obrátit přes naše kontakty.

 

Nástrojářské práce

V naší vlastní nástrojárně jsme schopni vyrobit na zakázku nástroje dle přesného zadání klienta. Pro výrobu využíváme konveční obráběcí stroje a frézky.

 

Rytecké práce

I v dnešní době automatizace je v některých oborech stále vyhledávaná ruční práce. Přesně mezi tento obor patří i naše rytectví. Pro tuto ruční práci používáme pantograf a různé speciální stroje pro vytváření originálů i raznic. Díky tomu můžeme vytvářet speciální a unikátní obrázky, loga, nepřeberné množství typů písma a ostatní grafiky, které oproti automatickým stojům mají svůj vlastní rukopis. I přes ohromný technologický pokrok zůstává v tomto oboru velké množství ruční odborné práce při přípravě polotovarů a zejména při dokončovacích pracích (leštění, barvení, patinování, lakování atd.) , které vyžaduje manuální zručnost, odborné znalosti a mnohaleté zkušenosti o používaných materiálech.

 

 

 

1 2 3 4 5 7 8 9 Lis_1 Lis_2 Lis_63_tun Raznice Raznice2